Zabezpiecz swoją szybę czołową!

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadziliśmy do oferty nową folię zabezpieczającą szyby samochodowe.

Wiele mówi się o radzeniu sobie ze skutkami uszkodzeń szyby czołowej. Naprawa odprysków i nasza ostrożna eksploatacja szyby były dotychczas jedynymi środkami przedłużającymi żywotność szyby. Dotychczas nie istniał bezpośredni środek profilaktyki, który pozwoliłby realnie zabezpieczyć nasze szyby czołowe.

Wprowadziliśmy do oferty specjalną, atestowaną folię, dzięki której narażone na uszkodzenia auto-szyby zachowają się w stanie idealnym w starciu z potencjalnym zagrożeniem powstaniem odprysku czy zarysowania.

Jest to jedyna na rynku zewnętrzna folia ochronna na szyby czołowe. Jest niezwykle odporna na zarysowania i uszkodzenia związane z normalnymi zagrożeniami na drodze takimi jak: kamienie, żwir, piach. Folia stanowi zewnętrzną warstwę oddzielającą szybę od rzeczywistych zagrożeń. Jej zastosowanie nie wpływa na komfort jazdy – folia jest niewidoczna, optycznie przezroczysta. Zabezpieczającej folii nie grozi także codzienna praca wycieraczek. Ponadto folia zapewnia szybszy odpływ deszczu i śniegu, zapewniając tym samym lepszą widoczność. Oferowana przez nas folia zabezpieczająca posiada także cechy właściwe foliom przyciemniającym, czy okiennym – chroni wnętrze auta przed szkodliwym promieniowaniem UV. Po demontażu, folia pozostawia szybę w idealnym stanie

Zastosowanie folii zabezpieczającej pozwala uniknąć nam kosztów związanych z naprawą odprysków, czy nawet wymianą szyby czołowej. Dopuszcza się zastosowanie folii na szybach bocznych (zwiększa bezpieczeństwo).

Użycie tego środka zabezpieczenia naszych auto-szyb, niewątpliwie zmniejsza koszty eksploatacji aut, ochraniając nas przed koniecznością wymiany szyby, czy nawet naprawy odprysków.

 

Szczególnie polecamy:

- flotom samochodowym

- firmom transportowym (autobusy, samochody ciężarowe)

- do aut terenowych i osobowych

- do pociągów, tramwajów

- do łodzi (ochrona przed szkodliwym działaniem słonej wody i wiatru)

0 komentarze

Napisz komentarz

Fields with * are requierd