Naprawa ogrzewania tylnej szyby – nowa usługa!

Użytkownicy samochodów często się spotykają z sytuacją nierównomiernego ogrzewania tylnej szyby. Czasem nie grzeje cała szyba, czasami kilka ścieżek, a czasami pojedyncza ścieżka. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i wprowadziliśmy usługę naprawy ogrzewania tylnej szyby.

 

Przyczyną problemów z ogrzewaniem tylnej szyby jest zwykle skorodowana instalacja (lub jej elementy np. przyłącza) albo przerwanie ścieżki/ścieżek ogrzewania. W pierwszym przypadku wystarczy wymiana przekaźnika lub kabla. Przypadek drugi jest bardziej skomplikowany i o wiele bardziej stresujący. Ogrzewanie bowiem działa, ale nie w pełni, co obserwujemy podczas jazdy co kilka sekund w lusterku wstecznym. Należy sobie na wstępie uświadomić pewien fakt związany ze ścieżkami grzewczymi szyby tylnej. Linie te są elementami naklejanymi na szybę. Nie są one wtapiane w szybę, jak głosi powszechny osąd. W związku z ich występowaniem na powierzchni szyby, są one narażone na wpływ różnych czynników np. podczas mycia szyby, przewozu materiałów w bagażniku, itp. Są bardzo delikatne i wystarczy umiarkowane zadziałanie siłą i mogą ulec uszkodzeniu.

 

Pomimo takich frustrujących uwarunkowań, kupno nowej szyby nie wchodzi zwykle w grę – ceny tylnych szyb są nieporównywalnie wyższe od cen szyb czołowych.

 

Możliwa jest naprawa przerwanych ścieżek ogrzewania. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów możliwe jest ponowne połączenie przerwanych ścieżek i przywrócenie im tym samym ich pełnej funkcjonalności. Wykorzystujemy specjalistyczny klej o właściwościach elektroprzewodzących. Powodzenie naprawy i jej trwałość zależy od jakości materiałów użytych do naprawy szyby. Dysponujemy szerokim wyborem tychże materiałów.

 

Cena usługi zależna jest od zastosowanego materiału naprawczego i zakresu naprawy. Cena ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.

0 komentarze

Napisz komentarz

Fields with * are requierd