Przyciemnianie Szyb

We take care for your vehicle

Wykonujemy usługę przyciemniania szyb samochodowych i okiennych.

Jako jedyna firma w regionie Włocławka posiadamy homologacje ISiC (Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie).

Stosujemy amerykańskie folie SUNGARD, 3M z napylonymi atomami związków szlachetnych zapewniających skuteczną ochronę przed nagrzewaniem się auta oraz promieniowaniem UV. Folie przyciemniające zwiększają również naszą prywatność.

Przy aplikacji folii na szybach bocznych stosujemy technikę, która umożliwia jej montaż „do krawędzi szyby”, co zwiększa walory estetyczne.

W takim standardzie tylko kilka firm w Polsce może się poszczycić takim wykonaniem usługi, po opuszczeniu bocznej szyby nie ma prześwitu i odcięcia folii.

Nie widać krawędzi folii, co sprawia wrażenie fabrycznego przyciemnienia szyb.

Oferujemy folie o zróżnicowanym stopniu przepuszczalności światła.

Przy wyborze firmy, w której chcecie państwo odmienić wygląd swojego auta nie zwracajcie uwagi tylko na cenę oferowanej usługi – ale także – a może nawet przede wszystkim na markę folii, która miałaby być zainstalowana na Waszych szybach.

Na dzisiejszym rynku jest wiele marek folii, jednak to właśnie SunGard i Armorlite są na rynku najdłużej, co pozwoliło tym firmom udoskonalić swoje wyroby.

Wykonując u nas usługę przyciemnienia otrzymujecie Państwo atest i homologację. Udzielamy 15 lat gwarancji na stosowaną przez nas folię.

Wykonujemy także usługę montażu folii okiennych (przeciwsłonecznych).

Głównym zadaniem folii przeciwsłonecznych jest redukcja ilości ciepła przedostającego się do budynku przez okna. Folie przeciwsłoneczne zwykle posiadają cienką warstwę klejącą zapewniającą optymalną przejrzystość oraz mikrowarstwę metaliczną równomiernie pokrywającą folie, odbijającą podczerwone promienie słoneczne, co powoduje znaczną redukcję odczuwalnego ciepła, a tym samym utrzymuje stałą komfortową temperaturę wnętrz. Folia pomaga redukować oślepianie słoneczne, szkody spowodowane przez promieniowanie UV, poprawia estetykę budynku i oferuje różny poziom prywatności w zależności od wybranego produktu.

W ofercie posiadamy folie antywłamaniowe (z atestem P1, P2), przeciwsłoneczne, refleksyjne, lustrzane (lustro weneckie), typu lexan (szkło mleczne/mrożone). Montaż wykonujemy zarówno w zakładzie jak i u klienta.

Zmiana koloru lakieru

Wykonujemy także usługę montażu folii na lakier. Jest to folia występująca w wielu kolorach (także w carbonie i bezbarwna), która jest aplikowana na karoserię samochodu.

Folia z serii 3M Di-Noc – Carbon

Jest to elastyczna, wylewana folia PCW przeznaczona do aplikacji na wszelkiego rodzaju powierzchnie, takie jak ściany, meble armatura sufity, drzwi, wnętrza wind, motoryzacja. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Folie 3M Di-Noc:

  • są stabilne wymiarowo
  • odporne na brud, uderzenia, ścieranie
  • posiadają certyfikat niepalności
  • posiadają certyfikat IMO ważny dla przemysłu stoczniowego

Tego typu folia może być elementem tuningu lub funkcjonować jako zabezpieczenie oryginalnego lakieru. Oklejamy zarówno całe samochody jak i pojedyncze elementy karoserii.